„JAK OTRZYMAĆ PIENIĄDZE” - KROK PO KROKU

Dowiedz się jak krok po kroku możesz otrzymać pieniądze za wymieniony piec:

Pamiętajmy, że zbliża się termin wymiany starych kotłów (zgodnie z uchwałami antysmogowymi), dlatego już teraz warto pomyśleć o wymianie pieca i jednocześnie skorzystać z możliwości otrzymania dodatkowych pieniędzy w ramach planowania wymiany pieca lub pompy ciepła. Poniżej pokażemy, jak krok po kroku możesz otrzymać pieniądze na wymianę pieca.

KROK 1 – WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY LUB ZADZWOŃ ZAŁATWIMY WSZYSTKO ZA CIEBIE

Jeśli planujesz wymianę pieca na nowy lub na pompę ciepła, pomożemy Ci w uzyskaniu bezzwrotnego dofinansowania. Skontaktuj się z nami telefonicznie (17 789 10 99 wew.1) albo wypełnij formularz kontaktowy, a my skontaktujemy się z Tobą.

KROK 2 – WYPEŁNIJ WNIOSEK I PRZYGOTUJ DOKUMENTACJĘ

Nasz Specjalista wypełni wniosek i poinformuje, jakie dokumenty będą potrzebne. Zapoznaj się z nimi, podpisz i prześlij do osoby, która się z Tobą kontaktowała.

KROK 3 – OCZEKUJ NA POZYTYWNE ROZPATRZENIE WNIOSKU

Po wypełnieniu wniosku przez naszego Specjalistę i załączeniu wymaganych dokumentów poinformujemy Ciebie o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i uzyskanej kwocie, jaką otrzymasz.

PORADNIK - CZYNNIKI DECYDUJĄCE, ILE OTRZYMASZ ZWROTU PIENIĘDZY

Wymieniając piec na ekologiczne ogrzewanie możesz dodatkowo otrzymać zwrot pieniędzy. Kwota, jaką możesz uzyskać z dofinansowania, jest zależna od kilku istotnych czynników takich jak:

ROK BUDOWY BUDYNKU

Jednym z głównych czynników, od którego zależy, ile tak naprawdę otrzymasz zwrotu pieniędzy jest rok budowy budynku, w którym planowana jest wymiana pieca lub pompy ciepła.

RODZAJ OGRZEWANIA, KTÓRY ZOSTAŁ ZAMONTOWANY

Kolejnym z ważnych czynników jest rodzaj źródła ogrzewania domu, na jaki zostanie wymieniony stary piec. Kwota będzie różnić się w zależności od tego, jaki rodzaj paliwa będzie wykorzystywany do produkcji energii cieplnej.

KROK PO KROKU PO ZWROT

Jeśli nadal masz jakieś pytania lub chciałbyś złożyć wniosek. Zapraszamy do kontaktu