Program bezzwrotnych dofinansowań

Bezwrotne dofinansowanie z IMMERGAS

Bezwrotne dofinansowanie z IMMERGAS umożliwia otrzymanie dodatkowych środków na wymianę systemów ogrzewania na pompy ciepła lub hybrydowe pompy ciepła IMMERGAS. Dofinansowanie jest dostępne dla właścicieli lub współwłaścicieli domów jednorodzinnych, zarządców budynków wielorodzinnych oraz właścicieli firm.

Dodatkowe środki poza programami rządowymi

Program dofinansowania do wymiany ogrzewania oferuje wsparcie nie tylko na zakup i instalację pomp ciepła, ale również hybrydowych pomp ciepła IMMERGAS. Korzystając z naszego programu, masz możliwość ubiegania się o dodatkowe środki z innych inicjatyw wspierających wymianę systemów ogrzewania, takich jak „Czyste Powietrze” czy program „Mój Prąd 5.0”. Dzięki temu możesz zwiększyć łączną kwotę dofinansowania na wymianę systemu ogrzewania w swoim domu.

Zyskaj nawet do 4207 zł

W programie Bezzwrotnych dofinasowań z IMMERGAS możesz otrzymać nawet 2207 zł. Dodatkowo w promocji Kupujesz Zyskujesz z Immergas odbierzesz dodatkową gwarantowaną kwotę 2000 zł za zakup pompy ciepła lub hybrydowej pompy ciepła.

Wybierz Immergas i odbierz 4207 zł. Więcej informacji o promocji Kupujesz zyskujesz na stronie https://zyskujzimmergas.pl/.

Dlaczego warto skorzystać z Bezzwrotnego dofinansowania z IMMERGAS?

Możesz w ramach dofinansowania otrzymać nawet do 2207 zł

Nie musisz
od
dofinasowania
płacić
podatku

Możemy też przygotować wniosek do programu Czyste Powietrze

Formalności
załatwisz telefonicznie
z domu

Dofinansowanie możesz przeznaczyć na różne typy źródeł ciepła

Katalog monitorowanych źródeł ciepła kwalifikujących się do dofinansowania znajdziesz tutaj: Kwalifikowane źródła ciepła.

Jeśli nie jesteś pewien, czy dane źródło ciepła kwalifikuje się do niniejszego katalogu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Nasi specjaliści zweryfikują informacje o urządzeniu.

Skorzystaj z dofinansowania – krok po kroku

Wypełnij
formularz
kontaktowy lub
zadzwoń

Krok 1.

Poczekaj na
kontakt naszego
doradcy, który
wypełni wniosek

Krok 2.

Podpisz
umowę
na
dofinansowanie

Krok 3.

Dostarcz
dokumentację z
instalacji nowego
źródła ciepła

Krok 4.

Ciesz
się
wypłatą
dofinansowania

Krok 5.

Ile wynosi dofinansowanie?

Wysokość dofinansowania jest wyliczana indywidualnie i w przypadku domów jednorodzinnych zależy od roku budynku oraz rodzaju montowanego urządzenia. W przypadku budynków mieszkalnych innych niż jednorodzinne wysokość dofinansowania zależy od powierzchni o regulowanej temperaturze powietrza w budynku mieszkalnym, rodzaju montowanego urządzenia oraz roku budowy budynku.

Kalkulator dofinansowania

Wybierz rok powstania budynku

przed 1971
1971-1978
1979-1988
1989-2002
2003-2007
2008-2011
po 2011

Wybierz rodzaj budynku

Wybierz urządzenie jakie zamierzasz zamontować

Hybrydowe pompy ciepła

Pompy hybrydowe to połączenie kotła kondensacyjnego z pompą ciepła. Połączenie dwóch źródeł ciepła to oszczędności, bo ogrzewasz tym, co w danym momencie jest bardziej opłacalne. Hybrydowa pompa ciepła sprawdzi się wszędzie tam, gdzie jest możliwość podłączenia gazu. Wielkość budynku odgrywa drugorzędne znaczenie, gdyż w ofercie Immergas można znaleźć pompy od 4 kW -16 kW.

Dowiedz się więcej

Pompy ciepła

Pompy ciepła to ekologiczne i oszczędne urządzenia, które do wytwarzania ciepła korzystają ze źródeł energii odnawialnej. W ofercie Immergas znajdzziesz pełną gamę pomp ciepła: monoblok, split, a także all in one, o różnych mocach od 4 kW nawet do 30 kW.

Dowiedz się więcej

Kondensacyjne kotły gazowe

Kotły kondensacyjne to wydajne i ekonomiczne źródło ogrzewania. Szeroka oferta Immergas pozwoli wybrać kocioł najbardziej odpowiedni do potrzeb mieszkańców i budynków. W ofercie Immergas znajdują się kotły wiszące, stojące, z wbudowanym zasobnikiem, jedno i dwufunkcyjne.

Dowiedz się więcej

Twoja kwota dofinansowania

-,- zł
plus dodatkowowo 2.000,00 zł przy zakupie pompy IMMERGAS

Podmioty zobowiązane, dla których realizujemy programy bezzwrotnych dofinansowań

Trochę statystyki

null

26 MLN

BUDŻET PROGRAMU DOFINANSOWAŃ

wypełnione wnioski

5975

WYPEŁNIONYCH WNIOSKÓW

Satysfakcja

100%

SATYSFAKCJI KLIENTÓW

Firma ENMS

14 LAT

FUNKCJONOWANIA FIRMY

Regulamin

Program bezzwrotnych dofinansowania służy wspieraniu przedsięwzięć dążących do poprawy efektywności energetycznej. Dofinansowanie pochodzące ze środków podmiotów zobowiązanych przyznawane jest na wymianę przez odbiorcę końcowego dotychczasowego źródła ciepła.

Łączna wysokość środków przeznaczonych na realizację całego programu dofinansowań w 2024 r. wynosi aż 26 000 000 zł.

Termin składania wniosków o dofinansowanie upływa 31 grudnia 2024 r.

Szczegóły programu, w tym charakterystyka beneficjentów oraz źródeł ciepła, do których przysługuje dofinansowanie, dostępne są w Regulaminie programu.