Program bezzwrotnych dofinansowań

Bezwrotne dofinansowanie z ARISTON

Bezzwrotne dofinansowanie ARISTON pozwala uzyskać środki na zamianę starych systemów ogrzewania na pompy ciepła lub hybrydowe pompy ciepła marki ARISTON. Dofinansowanie to jest dostępne dla właścicieli oraz współwłaścicieli domów jednorodzinnych, zarządców budynków wielorodzinnych, a także dla właścicieli przedsiębiorstw.

.

Dodatkowe środki poza programami rządowymi

Program dofinansowania wymiany systemów grzewczych oferuje wsparcie finansowe nie tylko na zakup, ale także na montaż pomp ciepła oraz hybrydowych pomp ciepła od ARISTON. Uczestnicząc w tym programie, masz możliwość zdobycia dodatkowych funduszy oprócz środków z innych programów wspierających modernizację ogrzewania, takich jak „Czyste Powietrze” lub „Mój Prąd 5.0”. Pozwala to na zwiększenie całkowitej sumy dofinansowania na odnowienie systemu grzewczego w Twoim domu.

Zyskaj nawet do 2207 zł

W programie Bezzwrotnych dofinansowań z ARISTON możesz otrzymać nawet 2207 zł. Dokładna kwota dofinansowania zależy od rodzaju źródła ciepła jakie zdecydujesz się zamontować.

Dlaczego warto skorzystać z Bezzwrotnego dofinansowania z ARISTON?

Możesz w ramach dofinansowania otrzymać nawet do 2102 zł

Nie musisz
od
dofinasowania
płacić
podatku

Możemy też przygotować wnioski do programów Czyste Powietrze i Mój Prąd 5.0

Formalności
załatwisz telefonicznie
z domu

Dofinansowanie możesz przeznaczyć na różne typy źródeł ciepła

Katalog monitorowanych źródeł ciepła kwalifikujących się do dofinansowania znajdziesz tutaj: Kwalifikowane źródła ciepła.

Jeśli nie jesteś pewien, czy dane źródło ciepła kwalifikuje się do niniejszego katalogu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego. Nasi specjaliści zweryfikują informacje o urządzeniu.

Skorzystaj z dofinansowania – krok po kroku

Wypełnij
formularz
kontaktowy lub
zadzwoń

Krok 1.

Poczekaj na
kontakt naszego
doradcy, który
wypełni wniosek

Krok 2.

Podpisz
umowę
na
dofinansowanie

Krok 3.

Dostarcz
dokumentację z
instalacji nowego
źródła ciepła

Krok 4.

Ciesz
się
wypłatą
dofinansowania

Krok 5.

Ile wynosi dofinansowanie?

Wysokość dofinansowania jest wyliczana indywidualnie i w przypadku domów jednorodzinnych zależy od roku budynku oraz rodzaju montowanego urządzenia. W przypadku budynków mieszkalnych innych niż jednorodzinne wysokość dofinansowania zależy od powierzchni o regulowanej temperaturze powietrza w budynku mieszkalnym, rodzaju montowanego urządzenia oraz roku budowy budynku.

Kalkulator dofinansowania

Wybierz rok powstania budynku

przed 1971
1971-1978
1979-1988
1989-2002
2003-2007
2008-2011
po 2011

Wybierz urządzenie jakie zamierzasz zamontować

Pompy ciepła do c.o. i c.w.

Pompy ciepła to ekologiczne i oszczędne urządzenia, które do wytwarzania ciepła korzystają ze źródeł energii odnawialnej. W ofercie ARISTON znajdziesz pełną gamę pomp ciepła w wersji monoblok, split o moacach 35, 50, 80, 120 i 150 kW również z zasobnikiem ciepła o pojemnościach do wyboru 200, 300 lub 450 litrów.

Dowiedz się więcej

Inteligentne systemy hybrydowe

Hybrydowy system ogrzewania łączy bezpieczeństwo i oszczędność poprzez ciągłą dostawę ciepła nawet podczas awarii jednego ze źródeł oraz automatyczne dostosowanie do zmieniających się cen paliw i warunków atmosferycznych. Pompa ciepła wykorzystuje energię odnawialną, oferując niskie koszty eksploatacji i minimalną emisję. Kocioł gazowy zapewnia wysoką i natychmiastową moc, gwarantując optymalną wydajność także w zimie, idealnie sprawdzając się w produkcji ciepłej wody użytkowej oraz ogrzewaniu.

Dowiedz się więcej

Twoja kwota dofinansowania

-,- zł

Podmioty zobowiązane, dla których realizujemy programy bezzwrotnych dofinansowań

Trochę statystyki

null

26 MLN

BUDŻET PROGRAMU DOFINANSOWAŃ

wypełnione wnioski

5975

WYPEŁNIONYCH WNIOSKÓW

Satysfakcja

100%

SATYSFAKCJI KLIENTÓW

Firma ENMS

14 LAT

FUNKCJONOWANIA FIRMY

Regulamin

Program bezzwrotnych dofinansowania służy wspieraniu przedsięwzięć dążących do poprawy efektywności energetycznej. Dofinansowanie pochodzące ze środków podmiotów zobowiązanych przyznawane jest na wymianę przez odbiorcę końcowego dotychczasowego źródła ciepła.

Łączna wysokość środków przeznaczonych na realizację całego programu dofinansowań w 2024 r. wynosi aż 26 000 000 zł.

Termin składania wniosków o dofinansowanie upływa 31 grudnia 2024 r.

Szczegóły programu, w tym charakterystyka beneficjentów oraz źródeł ciepła, do których przysługuje dofinansowanie, dostępne są w Regulaminie programu.