ENMS POLSKA SP. Z O.O. – kim jesteśmy?

Firma EnMS Polska to firma z wieloletnim doświadczeniem, która wychodzi na przeciw ludziom którzy zdają sobie sprawę z faktu, że koszty energii – stanowiące ważną pozycję w corocznym budżecie – mogą być kontrolowane i redukowane tak aby zaoszczędzić.

Misją naszej firmy jest wspieranie właścicieli budynków w podnoszeniu efektywności energetycznej, i co za tym idzie ich konkurencyjności na rynku, oraz w spełnianiu wymagań nakładanych przez ustawodawstwo krajowe i Unii Europejskiej. Profesjonalnie i z powodzeniem realizujemy audyty i przeglądy energetyczne przedsiębiorstw, audyty efektywności energetycznej i wdrożenia systemów zarządzania energią wg ISO 50001, co potwierdzone zostało licznymi referencjami.

EnMS Polska Sp. z o.o.

Dysponujemy również innowacyjnym systemem energyBIS do analizy i monitorowania zużycia i efektywności wykorzystania energii. Nasze usługi realizujemy wykorzystując międzynarodowe standardy i praktyki, wysokiej klasy oprogramowanie i sprzęt pomiarowy. W Spółce opracowana i wdrożona została Polityka jakości oraz przyjęto zasady działania zgodne z wymaganiami Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001.

CO NAS WYRÓŻNIA?

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy firmą wiarygodną o ugruntowanej pozycji na rynku. Począwszy od roku 2010 r. profesjonalnie i z powodzeniem realizujemy audyty i przeglądy energetyczne przedsiębiorstw, audyty efektywności energetycznej i wdrożenia systemów zarządzania energią wg ISO 50001, co potwierdzone zostało licznymi Referencjami.

DZIELENIE SIĘ WIEDZĄ

Podczas realizowanych projektów dzielimy się wiedzą i doświadczeniem, tak aby przekazane informacje i umiejętności pozwoliły przedsiębiorstwu na skuteczne zarządzanie wykorzystaniem energii. Organizujemy liczne szkolenia otwarte i zamknięte dla uczestników i przedsiębiorstw z całego kraju.